AKADEMIA AQUAFRESH

Akademia Aquafresh to największy w Polsce program profilaktyki higieny jamy ustnej realizowany w przedszkolach, a dodatkowo od tego roku w żłobkach.

W Polsce problem próchnicy jest nadal bardzo poważny -  prawie 90% dzieci w Polsce jest dotkniętych tą chorobą*! Jesteśmy w czołówce krajów z największym procentem dzieci chorujących na próchnicę! Naszym zdaniem najlepszym sposobem edukacji jest nauka połączona z zabawą, dlatego również w tym roku do przesyłanych przedszkolom bezpłatnych pakietów materiałów edukacyjnych dodawane są liczne gry, zabawy oraz konkursy
z atrakcyjnymi nagrodami! Nauczyciele w przedszkolach realizują zajęcia edukacyjnie na podstawie scenariuszy zajęć i materiałów multimedialnych w których bohaterowie programu „Pastusie” i „Barney” uczą dzieci jak prawidłowo dbać o ząbki oraz jak walczyć z niedobrym „robaczkiem-próchniaczkiem”.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

Sobota, 2017-12-16

Imieniny: Albiny, Sebastiana