Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności


         

AKCJE EDUKACYJNE I PROGRAMY

 

https://www.bezpiecznewakacje.pl/templates/theme509/images/logo.png

Artykuły

DEKORACJE ŚWIĄTECZNE

2017-12-11

Uczeń klasy szóstej Maciej Mazur otrzymał Nagrodę Rady Miejskiej Gminy i Miasta Lwówek Śląski w XII Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej „Dekoracje świąteczne z masy solnej – Kosmiczne Święta”. Gratulacje !

Czytaj więcej o: DEKORACJE ŚWIĄTECZNE

WYCIECZKA DO BOLESŁAWCA

2017-12-11

Uczniowie klasy trzeciej i piątej uczestniczyli w wycieczce do Bolesławca. Zwiedzili fabrykę naczyń kamionkowych „Manufaktura”. Mieli możliwość zaobserwować krok po kroku ręczne powstawanie naczyń kamionkowych. Pełną gamę tworzonych produktów obejrzeli w sklepie, gdzie każdy mógł dokonać zakupu.

Czytaj więcej o: WYCIECZKA DO BOLESŁAWCA

GOŚCIMY WOLONTARIUSZY

2017-12-09

08 grudnia naszą szkołę odwiedzili Wolontariusze z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Technicznych w Rakowicach, którzy przedstawili inscenizację „Witaminki dla księżniczki Marcelinki” promującą zdrowe odżywianie.

Czytaj więcej o: GOŚCIMY WOLONTARIUSZY

KARTKI ŚWIĄTECZNE

2017-12-09

Kolorowe kartki, kokardki, koraliki, klej, nozyczki i ...zręczne dłonie. Takie oto cudeńka wyczarowali szóstoklasiści pod czujnym okiem pani Wioli.

Czytaj więcej o: KARTKI ŚWIĄTECZNE

GÓRA GROSZA

2017-12-08

Społeczność naszej szkoły włączyła się w charytatywną akcję „Góra Grosza”, aby wspomóc grosikami rodzinne domy dziecka. Grosz do grosza i zbiera się góra, za którą wdzięczne są dzieci z rodzinnych domów dziecka. A nasze serca cieszą się, gdy możemy innym pomagać!

Czytaj więcej o: GÓRA GROSZA

W POSZUKIWANIU MIKOŁAJA

2017-12-06

W poszukiwaniu Mikołaja nasi młodsi i starsi uczniowie wybrali się do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze, gdzie oprócz wspaniałego przedstawienia czekało na nich wiele atrakcji. Przedszkolaki otrzymały filmowy list od Mikołaja, który zaprosił dzieci do sali zabaw "Grawitacja".

Czytaj więcej o: W POSZUKIWANIU MIKOŁAJA

FINAŁ KONKURSU "CYBERBEZPIECZNI"

2017-12-07

7 grudnia odbył się finał Konkursu "Cyberbezpieczni", którego celem jest podnoszenie wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa wśród uczniów szkoół podstawowych. Finał odbył się we Wrocławiu w Kampusie Politechniki Wrocławskiej.

Czytaj więcej o: FINAŁ KONKURSU "CYBERBEZPIECZNI"

WYSTĘP "AGATEK" W FILHARMONII DOLNOŚLĄSKIEJ

2017-12-03

Dnia 03.12.2017 r. zespół wokalny „Agatki”   po raz kolejny  wystąpił na scenie Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Dzieci z zespołu wspólnie z muzykami filharmonii przygotowały Niedzielny Poranek Muzyczny.

Czytaj więcej o: WYSTĘP "AGATEK" W FILHARMONII DOLNOŚLĄSKIEJ

MIKOŁAJKI W PŁAWNEJ

2017-12-05

05 grudnia dzieci z zespołu wokalnego „Agatki” zostały zaproszone przez artystę Dariusza Milińskiego na Mikołajki, które odbyły się w Grodzie Rycerskim przy Zamku Śląskich Legend w Pławnej Była wspólna zabawa i ogromna radość z mnóstwa różnych prezentów przygotowanych dla wszystkich dzieci specjalnie na tę okazję.

Czytaj więcej o: MIKOŁAJKI W PŁAWNEJ

KONKURS "CYBERBEZPIECZNI"

2017-12-02

22 listopada 2017 r w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs "Cyberbezpieczni" 2017 dla szkół z województwa Dolnośląskiego. Organizatorem konkursu był Warszawski Instytut Bankowości we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Czytaj więcej o: KONKURS "CYBERBEZPIECZNI"

Kalendarium

Sobota, 2017-12-16

Imieniny: Albiny, Sebastiana

Ankieta

Jak spędzam czas wolny?