Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności


         

AKCJE EDUKACYJNE I PROGRAMY

 

https://www.bezpiecznewakacje.pl/templates/theme509/images/logo.png

Artykuły

KONCERT FILHARMONII

2018-03-21

21 marca gościli w naszej szkole muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Tematem muzycznego spotkania były „Słodkie tańce”. Artyści przedstawili najsłodszą tradycję naszego kraju, czyli mazurki – te pieczone i te w muzyce. Odkryli przepis na dźwiękową ucztę i przedstawili, który naród oprócz Polaków zagustował w słodkich tańcach.

Czytaj więcej o: KONCERT FILHARMONII

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

2018-03-17

W piątek 16 marca odbył się w naszej szkole Dzień Świętego Patryka. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną, która przybliżyła historię, tradycje i zwyczaje Irlandii. Tego dnia wszyscy uczniowie i nauczyciele przyszli ubrani na „zielono”, kolorze nawiązującym do krajobrazu wyspy i koniczyny, która jest symbolem Irlandii.

Czytaj więcej o: DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

POWIATOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ POŻARNICZY "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

2018-03-20

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Eliminacjach Powiatowych XIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

Czytaj więcej o: POWIATOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ POŻARNICZY "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

KANGUR MATEMATYCZNY

2018-03-16

15 marca w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: Żaczek dla klas drugich, Maluch dla klas trzecich i czwartych oraz Beniamin dla klas piątych i szóstych.

Czytaj więcej o: KANGUR MATEMATYCZNY

DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

2018-03-08

8 marca nie mogło zabraknąć w naszej szkole świętowania Dnia Kobiet. Wszyscy chłopcy zadbali o to, aby na twarzach wszystkich pań tych od tych najmłodszych do najstarszych zagościł uśmiech.

Czytaj więcej o: DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

KONCERT MUZYKÓW FILHARMONII DOLNOŚLĄSKIEJ

2018-02-27

Podczas dzisiejszego spotkania umuzykalniającego mieliśmy możliwość podziwiać muzykę płynącą z kontrabasu, instrumentów perkusyjnych oraz instrumentu klawiszowego.

Czytaj więcej o: KONCERT MUZYKÓW FILHARMONII DOLNOŚLĄSKIEJ

KIERMASZ WALENTYNKOWY

2018-02-14

SKO – wicze z klasy piątej zorganizowali kiermasz walentynkowy. Były pyszne ciasteczka w kształcie serduszek, własnoręcznie wykonane papierowe serduszka, lizaki oraz walentynkowe wróżby.

Czytaj więcej o: KIERMASZ WALENTYNKOWY

DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

2018-02-21

21 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Został on ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku. Jego obchody mają na celu podkreślenie różnorodności językowej świata, promocję wielojęzyczności, a także zwrócenie uwagi na liczbę języków zagrożonych i ginących.

Czytaj więcej o: DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

WYCIECZKA DO KINA

2018-02-19

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w seansie filmowym pt.: "Cudowny chłopak". Film opowiada historię 10-letniego Auggiego, który w wyniku pewnych zaburzeń genetycznych ma zdeformowaną twarz.

Czytaj więcej o: WYCIECZKA DO KINA

FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ

2018-02-17

16 lutego odbył się VI Festiwal Piosenki Polskiej. Nasze „Agatki” wyśpiewały I miejsce w kategorii szkół podstawowych. Bardzo cieszymy się z sukcesu. Gratulacje!

Czytaj więcej o: FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ

Kalendarium

Niedziela, 2018-03-25

Imieniny: Bolka, Cezaryny

Ankieta

Jak spędzam czas wolny?