Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

AktualnościAKCJE EDUKACYJNE I PROGRAMY

 

https://www.bezpiecznewakacje.pl/templates/theme509/images/logo.png

Artykuły

KONKURS EKOLOGICZNY

2017-04-22

21 kwietnia br. w Niwnicach odbył się  VIII Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem: „W kierunku natury”. Nasza drużyna w składzie: Jakub Budzianowski, Wojciech Jewtuch oraz Filip Markowski zajęła I miejsce. Cieszymy się z sukcesu naszych ekologówUśmiech. Gratulacje!

Czytaj więcej o: KONKURS EKOLOGICZNY

PREZENT URODZINOWY

2017-04-21

W odpowiedzi na apel pani Marzeny Waśniewskiej opublikowany na http://lwowecki.info/pl/a/4839/zrob-prezent-wyjatkowemu-chlopcu-na-jego-8-urodziny.html, uczniowie naszej szkoły przygotowali niespodziankę dla Mateusza. Dzieci własnoręcznie wykonały piękne kartki urodzinowe, podarowały również gadżety od Szkolnej Kasy Oszczędności. Kartki i prezenty zostały zapakowane i wysłane do Mateusza, mamy nadzieję, że dotrą na czasUśmiech. Wszystkiego najlepszego Mateuszku!

Czytaj więcej o: PREZENT URODZINOWY

NASZE PISANKI

2017-04-14

Zgodnie z tradycją nasi uczniowie wykonywali pisanki wielkanocne. Do zdobienia jajek wykorzystali różne materiały.

 

Czytaj więcej o: NASZE PISANKI

PRACE NASZYCH UCZNIÓW

2017-04-12

Uczniowie klas IV - VI wykonali prace plastyczne z okazji IV Zlotu Motocyklistów.

 

Czytaj więcej o: PRACE NASZYCH UCZNIÓW

O NAS W MEDIACH

2017-04-09

W mediach systematycznie pojawiają się artykuły promujące naszą  szkołę i działające w szkole SKO. Informacje opublikowane są w zakładce szkolne wieści Lwóweckiego Towarzystwa Regionalnego: http://www.hitlwowekslaski.pl/szkolne-wiesci/, na stronie internetowej Kuriera Lwóweckiego: http://kurierlwowecki.pl/page/2/,

Czytaj więcej o: O NAS W MEDIACH

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

2017-04-05

Dnia 4.04.2017r. uczniowie klas IV - VI spotkali się z policjantem. Tematem spotkania była „Odpowiedzialność karna za popełnione czyny osób nieletnich”. Podczas spotkania funkcjonariusz wyjaśnił, jaką odpowiedzialność karną ponoszą osoby nieletnie.

Czytaj więcej o: SPOTKANIE Z POLICJANTEM

PROJEKT EDUKACYJNY "LEKKI TORNISTER"

2017-04-04

Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie edukacyjnym "Lekki tornister". W trosce o edukację prozdrowotną w zakresie profilaktyki wad postawy, nasi uczniowie mają możliwość pozostawienia podręczników i przyborów szkolnych na terenie szkoły.

Czytaj więcej o: PROJEKT EDUKACYJNY "LEKKI TORNISTER"

POMÓŻ OFIAROM W ALEPPO - WYŚLIJ SMS!!!

2017-04-04

Akcja “Dar dla Aleppo” prowadzona jest wraz z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie, które niesie pomoc w 146 krajach świata, wszędzie tam gdzie wspólnoty chrześcijańskie cierpią w skutek prześladowań, działań wojennych, kataklizmów czy ubóstwa.

Czytaj więcej o: POMÓŻ OFIAROM W ALEPPO - WYŚLIJ SMS!!!

ZAWODY SPORTOWE W RAKOWICACH WIELKICH

2017-03-31

W piątek, 31.03 br. w Rakowicach Wielkich odbyły się Mistrzostwa LZS Powiatu Lwóweckiego i Gminy Lwówek Śląski w Wiosennych Biegach Przełajowych. Zawody były rozgrywane w ramach Strefy Jeleniogórskiej XVIII Dolnośląskich Igrzysk LZS. Nasi sportowcy w klasyfikacji zespołowej  szkół podstawowych zajęli I miejsce. Gratulacje!

Czytaj więcej o: ZAWODY SPORTOWE W RAKOWICACH WIELKICH

WIOSENNY KONCERT

2017-03-27

27 marca w naszej szkole odbyła się lekcja umuzykalniająca pt.: „Koncert na łące” w wykonaniu muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej. Wiosna zbliża się wielkimi krokami, słonko grzeje coraz mocniej, a na zielonej łące trwa wielki koncert. Wróble ćwierkają, świerszcze cykają, żabka rechoce, bocian klekoce.

Czytaj więcej o: WIOSENNY KONCERT

Kalendarium

Piątek, 2017-04-28

Imieniny: Bogny, Walerii

Ankieta

Jak spędzam czas wolny?