Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności


         

AKCJE EDUKACYJNE I PROGRAMY

 

https://www.bezpiecznewakacje.pl/templates/theme509/images/logo.png

Artykuły

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

2017-09-29

W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodziliśmy VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W uroczystości uczestniczyły przedstawicielki banku PKO BP w Lwówku Śląskim: Pani Grażyna Suchecka – dyrektor oraz Pani Marzanna Świetlicka – doradca klienta.

Czytaj więcej o: DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

DZIEŃ CHŁOPCA

2017-09-29

Zgodnie ze zwyczajem, corocznie, obchodzimy Dzień Chłopca. Tego dnia dziewczynki wręczyły młodym dżentelmenom upominki i złożyły życzenia. Dopełnieniem tego dnia była szkolna dyskoteka. 

Czytaj więcej o: DZIEŃ CHŁOPCA

KONCERT FILHARMONII

2017-09-26

Żeglując po morzach i oceanach można usłyszeć wiele ciekawych historii.  Podczas dzisiejszego koncertu muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze daliśmy się porwać muzycznym opowieściom nieustraszonego wilka morskiego Żeglarza Baltazara.

Czytaj więcej o: KONCERT FILHARMONII

RAJD ROWEROWY

2017-09-23

Kolejna impreza rowerowa z Powiatem Lwóweckim za nami. Jazda rowerem jest najlepszą formą aktywności ruchowej dla osób w każdym wieku. Nasza szkolna ekipa liczyła około 60 osób. Pomimo deszczu  na zakończenie rajdu wszyscy uczestnicy dotarli do mety.

Czytaj więcej o: RAJD ROWEROWY

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

2017-09-18

W naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej w Lwówku Śląskim. Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa.

Czytaj więcej o: SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

NARODOWE CZYTANIE

2017-09-15

2 września w całym kraju a także i poza jego granicami w ramach Narodowego Czytania czytane było "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego.

Czytaj więcej o: NARODOWE CZYTANIE

BIEGI PRZEŁAJOWE

2017-09-12

Dnia 12 września 2017 r. na trasach biegowych przy ZSE-T w Rakowicach Wielkich odbyły się Mistrzostwa LZS Powiatu Lwóweckiego i Gminy Lwówek Śląski w Biegach Przełajowych. W zawodach wzięło udział 37 zawodniczek i zawodników z naszej szkoły,

Czytaj więcej o: BIEGI PRZEŁAJOWE

800-LECIE LWÓWKA ŚLĄSKIEGO

2017-09-09

800 lecie Lwówka Śląskiego zostało uświetnione w naszym mieście Piknikiem Historycznym. W bogatym programie obchodów był korowód historyczny, w którym uczestniczyli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przebrani za kmieci.

Czytaj więcej o: 800-LECIE LWÓWKA ŚLĄSKIEGO

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

2017-09-04

W poniedziałek 4.09.2017 r. rozpoczął się nowy rok szkolny. W uroczystym apelu wzięli udział nauczyciele, uczniowie i ich rodzice. Uroczystość zaszczycił Zastępca Burmistrza Pan Lesław Krokosz. Po okolicznościowym przemówieniu pani dyrektor Wioletty Ziemby uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.

Czytaj więcej o: ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

PROGRAMUJEMY W JĘZYKU SCRATCH

2017-06-29

Scratch to edukacyjny język obiektowy, stworzony jako środek do nauczania podstaw programowania. Język ten umożliwia  tworzenie interaktywnych historyjek, animacji, gier, muzyki. Uczennica naszej szkoły Magdalena Zielińska, od klasy czwartej programuje w Scratchu.

Czytaj więcej o: PROGRAMUJEMY W JĘZYKU SCRATCH

Kalendarium

Sobota, 2017-10-21

Imieniny: Celiny, Hilarego

Ankieta

Jak spędzam czas wolny?