Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

AktualnościAKCJE EDUKACYJNE I PROGRAMY

 

https://www.bezpiecznewakacje.pl/templates/theme509/images/logo.png

Artykuły

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

2017-03-23

Uczniowie naszej szkoły: Liliana Fiszer, Rozalia Seidel, Jakub Budzianowski, Martyna Żak, Michał Cieślak, Sara Jurkowska oraz Kinga Königsman wzięli udział w Eliminacjach Powiatowych XVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

Czytaj więcej o: SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Z MATEMATYKĄ

2017-03-21

21 marca br. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Matematyki 2017 pod hasłem „Pieniądze to nie wszystko”. Główną ideą tego dnia jest pokazanie uczniom – poprzez gry i zabawy matematyczne – innej strony tej nauki. Święto Matematyki zostało zapoczątkowane przez organizację “World Education Games” w 2007 roku.

Czytaj więcej o: PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Z MATEMATYKĄ

WITAMY WIOSNĘ

2017-03-21

Zapach kwitnących kwiatów, nabierające zieleni drzewa i krzewy, powracające z daleka ptaki i budzące się z zimowego snu ssaki – już jest, rozpoczęła się nowa, ta najpiękniejsza pora roku! Jak przystało na 21 marca mamy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny!

Czytaj więcej o: WITAMY WIOSNĘ

CYRK W NASZEJ SZKOLE

2017-03-17

17 marca gościliśmy w naszej szkole cyrk „HECA". Artyści z Ukrainy przygotowali dla naszych uczniów moc atrakcji. W programie oprócz żonglerki, magii, iluzji, akrobacji, ekwilibrystyki, znalazł się wesoły klaun, który śmiesznym wyglądem, żartami i sztuczkami  bawił publiczność.

Czytaj więcej o: CYRK W NASZEJ SZKOLE

KANGUR MATEMATYCZNY

2017-03-16

16 marca o godz. 9:00  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2017", którego organizatorem jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu. Konkurs ma na celu popularyzację matematyki wśród uczniów.

Czytaj więcej o: KANGUR MATEMATYCZNY

ZAJĘCIA Z EduNect

2017-03-11

EduNect to  system edukacyjny do powtórzeń, sprawdzianów, konkursów oraz samodzielnej nauki z wykorzystaniem komputera. Uczniowie  klas I – VI naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w zajęciach pokazowych z EduNect, które odbyły się 10 marca.

Czytaj więcej o: ZAJĘCIA Z EduNect

FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ

2017-03-10

Dnia 10 marca 2017 r. w Sali Mieszczańskiej lwóweckiego ratusza odbył się V FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ organizowany przez Niepubliczne Gimnazjum w Lwówku Śląskim. Zespół wokalny „Agatki”, wyśpiewał I miejsce w kategorii zespoły, zaś Rozalia Seidel, uczennica klasy szóstej, śpiewając piosenkę pt.: „Mamo, ja nie chcę za mąż”, została wyróżniona wśród solistów. Gratulujemy naszym artystom i życzymy kolejnych sukcesów!

Czytaj więcej o: FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ

"AGATKI" Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE DZIECIĘCEJ

2017-03-10

"Agatki" zostały zaproszone do Miejskiej Biblioteki Dziecięcej w Lwówku Śląskim. Dziewczynki miały okazję dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić, żeby zapisać się do biblioteki i korzystać z księgozbioru, przeglądały nowe, ciekawe książki. Poznały również tajniki lwóweckiego ratusza.

Czytaj więcej o: "AGATKI" Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE DZIECIĘCEJ

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

2017-03-09

W naszej szkole z okazji Dnia Kobiet, 8 marca br. odbyło się spotkanie dla Pań i nie tylko. Wieczór uświetnili uczniowie naszej szkoły występem artystycznym. Duże wrażenie na przybyłych wywarli najmłodsi soliści: Kamil Przybyła i Marcin Cieślak. Każda Pani otrzymała tulipanka wykonanego przez uczniów

Czytaj więcej o: SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

2017-03-09

8 marca panowie duzi i mali od samego rana panie i dziewczyny kwiatami obsypaliUśmiech. Nasi panowie zaskoczyć potrafią - to wiemy! I za to Wam dziekujemyUśmiech

Czytaj więcej o: DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

Kalendarium

Niedziela, 2017-03-26

Imieniny: Dory, Olgi

Ankieta

Jak spędzam czas wolny?