SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

W naszej szkole z okazji Dnia Kobiet, 8 marca br. odbyło się spotkanie dla Pań i nie tylko. Wieczór uświetnili uczniowie naszej szkoły występem artystycznym. Duże wrażenie na przybyłych wywarli najmłodsi soliści: Kamil Przybyła i Marcin Cieślak. Każda Pani otrzymała tulipanka wykonanego przez uczniów

Wśród zaproszonych gości miło było powitać m.in. Panią Teresę Wachal, Przewodniczącą Oddziału ZNP w Lwówku Śląskim, Panią Teresę Chudą, Panią Grażynę Suchecką, Dyrektor lwóweckiego Oddziału Banku PKO BP, Panią Marzannę Świetlicką, Panią Jadwigę Borowiec, Panią Krystynę Replin, radną miejską Gminy Lwówek Śląski, Pana Mateusza Rusinka, radnego miejskiego Gminy Lwówek Śląski oraz wiele Pań – byłych pracowników szkoły, rodziców oraz mieszkańców Płóczek Górnych i Płóczek Dolnych.

Sobota, 2017-06-24

Imieniny: Danuty, Jana